راهکارها و پروژه ها
راهکارها و پروژه ها

راهکار ها و پروژه ها

راهکار ها : امروزه  با توجه به پیشرفت تکنولوژی در صنعت و بویژه بحث ابزار دقیق، چالش ها و سوالات متعددی برای صنعتگران پدید آمده است.  از خرید تجهیزات صنعتی تا نحوه  بکارگیری آن ها  . صنعتگران به دنبال روش ها و متد های جدید،  ولی در عین حال کاربردی و مقرون به صرفه هستند تا بتوانند نیاز های اتوماسیون صنعتی خود را برطرف نمایند از این رو شرکت دانش بنیان پنگان الکترونیک با داشتن تیم متخصص و مجرب می تواند شما راه در این راه مشاوره و راهنمایی کند

پروژه ها : برخی از پروژهای اجرایی شرکت می توانند راهنمای برای نشان دادن عملکرد محصولات و توانایی اجرای پرسنلی این شرکت هستند با مشخصات پروژه و تاریخ اجرای آن ها و تصاویر مربوطه به صورت بخش بندی شده نشان داده می شود . 

راهکار ها

راه حل های  بهبود، بهره وری و صرفه جویی در هزینه ها

این راه حل ها برگرفته از محصولات قابل اعتماد واطمینان  و تیم متخصصینی که شما را در این راه  همراهی می کنند.

مزایای استفاده از راهکار

  1. سیستم ها و فرآیندهای خود را با راه حل های متناسب با نیازهای خود بهینه کنید.
  2. از مزایای این راهکار ها می توان از  مشاوره ، تجزیه و تحلیل نیازهای مربوطه و مشترک  ، راه اندازی و خدماتی که  در حین بهره برداری مورد استفاده قرا میگیرند .

ما از راهکار ها و اطلاعات موجود  به طور تاثیر گذار  استفاده می کنیم و داده ها را به طور پیوسته در سیستم های  ادغام می کنیم تا فرآیندهای شما را بهینه سازی کنیم.

اندازه گیری سطح ته نشینی روشی نوین در به کارگیری
راهکار ها و پروژه ها
راهکار نصب سنسور سطح سنج آلتراسونیک مخازن غیر قابل دسترس
راهکار و پروژه ها
پروژه ها

پروژه های شرکت پنگان الکترونیک

شرکت مهندسی پنگان الکترونیک با نام تجاری PECTRONIC به عنوان یک شرکت دانش بنیان پیشرو در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات ابزاردقیق با کاربرد خاص، شناخته شده است. این شرکت قادر به ارائه ایده های نو جهت رفع نیازهای اتوماسیون صنعتی با در نظر گرفتن بازده اقتصادی، ایمنی و حفاظت سیستم هاست. در بخش خدمات مهندسی می توان پروژه های تعمیر و سرویس تجهیزلات و ادوات ابزار دقیق را مشاهده نمود. همچنین در بخش دیگر پروژه های تولیدی تجهیزات ابزار دقیق این شرکت و محل نصب آن ها قابل مشاهده می باشد.

پروژه های سطح سنجی
پروژه های دبی سنجی
به زودی
پروژه های تجهیزات جاده ای و تونلی
به زودی
پروژه های انازه گیری دما
به زودی
پروژه های کنترلر ها
به زودی
خدمات فنی
پروژه های سطح سنجی
پروژه های دبی سنجی
به زودی
پروژه های تجهیزات جاده ای و تونلی
به زودی
پروژه های انازه گیری دما
به زودی
پروژه های کنترلر ها
به زودی
خدمات فنی