وبلاگ

بازدید رئیس دادگستری کل استان کرمان

با حضور تعدادی از رؤسای محترم دادگستری استان کرمان از امکانات و محصولات شرکت پنگان الکترونیک بازیدی به عمل آمد. در طی این بازدید محصولات به خوبی معرفی گردید و در راستای پیشرفت و رفع موانع پیشنهاداتی ارائه گردید.

کسب رتبه سوم جشنواره خوارزمی

جشنواره خوارزمی نام یک جشنواره علمی در ایران است که توسط سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌گردد. این جشنواره از سال ۱۳۶۶ به صورت بین‌المللی آغاز به کار نمود. پس از آن با طی ۱۰ سال فعالیت در حوزه بین‌المللی اولین دوره این جشنواره در قالب جشنواره جوان خوارزمی در سطح ملی با مشارکت وزرات آموزش و پرورش آغاز گردید. در همین راستا در جشنواره سال ۱۳۹۸ شرکت دانش بنیان پنگان الکترونیک در بخش دانش پژوهان و فناوران برای طراحی و ساخت […]

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

بدینوسیله از صنعتگران محترم جهت بازدید از غرفه این شرکت دانش بنیان در پانزدهمین نمایشگاه های بین المللی صنعت آب و فاضلاب ایران در مورخ ۹۸/۰۷/۰۸ لغایت ۹۸/۰۷/۱۱ دعوت بعمل می آید.
محل غرفه:سالن شماره ۳۸ غرفه شماره۴۰۹
ساعت بازدید ۹ الی ۱۶

بازدید دکتر رحمانی وزیر صنعت، از شرکت دانش بنیان پنگان الکترونیک

دکتر رحمانی وزیر صمت، معاونان و دکتر فدائی استاندار کرمان عصر امروز جمعه از شرکت دانش بنیان پنگان بازدید کرد و در خصوص حمایت از توسعه تولیدات این واحد قول مساعد داد.
دکترفدائی در این بازدید باخداقوت به مدیر و نیروهای جوان و تحصیلکرده این شرکت از برگزاری جلسه ای برای حمایت از فعالیت های جوانان کارآفرین در بخش شرکت های دانش بنیان خبر داد.
شرکت پنگان در زمینه طراحی و ساخت ابزارهای دقیق و هوشمند فعالیت می کند.
۹۸/۳/۲۴

مونتاژ اتوماتیک برد الکترونیکی محصولات

مونتاژ اتوماتیک بردهای الکترونیکی محصولات شرکت پنگان الکترونیک


مونتاژ اتوماتیک برد الکترونیکی محصولات در شرکت پنگان الکترونیک ؛ در شرکت پنگان الکترونیک برد های الکترونیکی به صورت اتوماتیک تولید میگردد.

نحوه محاسبه حجم مواد باقیمانده در مخازن سوخت

جهت محاسبه دقیق حجم مواد ته نشین شده در مخازن سوخت، به ویژه زمانی که این مواد دارای سطحی ناهمگون می باشد، روش های مختلفی با استفاده از اسکنرهای سه بعدی وجود دارد. اما در هر حال این روش ها نیز دارای محدودیت های زیادی مانند امکان ایجاد نقاط کور اندازه گیری، محدودیت نصب تجهیز و قیمت بالای تجهیز می باشد.
پیشنهاد مطلوب تر جهت اندازه گیری دقیق حجم این مواد، استفاده از سیستمی متشکل از فلومتر، سطح سنج و […]

دقیق ترین روش های محاسبه حجم سیال داخل مخازن

جهت محاسبه حجم سیال داخل انوع مخازن با اشکال هندسی منظم، کافیست ارتفاع سیال موجود در مخزن را بر حسب متر اندازه گیری نموده و با توجه به ابعاد هندسی آن و به دست آوردن ضریب تبدیل مربوطه، حجم بر حسب واحدهایی مانند لیتر، تن و کیلوگرم به دست می آید.

چالش پیش رو در این روش، اندازه گیری دقیق ارتفاع سیال می باشد که به ویژه برای مخازن با قطر زیاد تأثیر بسیاری در خطای اندازه گیری نهایی می […]

آگهی استخدام

آگهی استخدام شماره۹۶۰۰۱ مورخ ۹۶/۵/۳۰
شرکت دانش بنیان پنگان الکترونیک در نظر دارد از بین افراد واجد شرایط، تیم فنی  و فروش خود را با شرایط ذیل تکمیل نماید. متقاضیان محترم خواهشمند است فرم مربوطه را که به پیوست ارائه گردیده و از وب سایت رسمی شرکت به آدرس www.panganco.com  نیز قابل دریافت می باشد، تکمیل نموده و به آدرس ایمیل Info@panganco.com ارسال نمایند.
 
* حداکثر مهلت ارسال فرم اولیه استخدام ۱۵/۶/۹۶ می باشد.
* پس از بررسی اولیه فرم های ارسالی، […]

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A